Zakupy

Jakie niespodzianki na parapetówkę? Prezentujemy przeważnie ofiarowywane

Urządzenie powitalnego przyjęcia w nowym lokum pozostaje czymś atrakcyjnym dla wszystkich zgromadzonych. Upominek z okazji parapetówki często przysparza kupującym wiele kłopotów. Gdzie odszukać klucz do satysfakcji znajomych, ile pieniędzy zarezerwować na zakup i jak dokonać właściwego wyboru? Optymalnym pomysłem będzie dopytanie właścicieli, co ich uszczęśliwi. Efektowny komplet ręczników, a może efektowny. Co powinno się przynieść parapetówkę?

Jaki upominek na parapetówkę?

Na ile kojarzysz upodobania ludzi, do których idziesz z upominkiem?. Świat i ludzi wyróżniają odmienne oczekiwania – jedni ucieszą się z gadżetu typu „zabawny prezent”, innych zadowoli praktyczny komplet serwetek lub zestaw ręczników. Gdy masz pytania – zamień z nimi dwa słowa przed kupnem prezentu na parapetówkę. Obdarowywany raczej się nie pogniewa, a Ty zyskasz przekonanie, że będzie trafiony.

Zestaw ręczników czy kawiarka? Poznaj listę 5 najbardziej popularnych drobiazgów na parapetówkę

Oto ranking często ofiarowywanych upominków na parapetówkę. Z nimi możesz liczyć na uśmiech gospodarzy:

Zestaw ręczników – jest to upominek nadzwyczaj użyteczny. Gadżetów do wyposażenia łazienki w nowym mieszkaniu nie może zabraknąć. To nigdy nie będzie zdublowany podarunek, prędzej czy później przyda się on nowym gospodarzom, ponieważ jest to rzecz powszedniego użycia. Wolisz, by prezent nie wyglądał banalnie? Rzecz jasna należy postawić na zmysł estetyczny i zdecydować się na niebanalny zestaw barw, ciekawy wzór, a przede wszystkim najwyższą jakość.

Nieśmiertelne rośliny doniczkowe. Prezent do nowego wnętrza w postaci kwiatów doniczkowych ociepli i urozmaici wnętrze, a jednocześnie [przyda mu rodzinnej atmosfery. Liczy się wygląd, ale także łatwość w utrzymaniu i fajna doniczka.

Obowiązkowy komplet szkła (z subtelną aluzją, by nie zapominać o zapraszaniu gości ;). To pierwsza rzecz, jaką właściciele odkrywają po wyprowadzce z dotychczasowego mieszkania.

Kawiarka – jest to uniwersalny pomysł na upominek na parapetówkę dla kawosza. Zanim zakupimy to naczynie lepiej zasięgnąć wieści, czy ktoś z zapraszających nie jest zaprzysięgłym oponentem tego napoju – wtedy można nabyć zaawanaowany zestaw do robienia herbat.

Alkohol – na parapetówce najczęściej pojawia się alkohol, jednak warto kupić gospodarzom lepszy napój na potem. Rocznikowe wino czy burgund z pewnością ucieszą każdego znawcę tematu. Ostatnimi czasy zdobyły uznanie również kolekcjonerskie złociste trunki z rzemieślniczych wytwórni, sprzedawane w postaci eleganckich wielopaków – to pomysł idealny na parapetówkę.